Miasto: Praha (Powiat: Praha)
Poziom: Częsty korespondent
Użytkownikiem Trollowych gier: 5222 dni
Ostatnio wlogowany: dzisiaj
Dalsze informacje: Můj seznam her na prodej (aktualizováno 2.8.2024, pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/
Oceny gracza: To zabawne. Po raz trzeci pokonaliśmy głównego bossa w czteroosobowej drużynie. Ale z drugiej strony chyba nie zagłębiliśmy się całkowicie w tajniki gry, bo jakoś ominęły mnie obiecane combosy i deck building.
Tej gry gracz jeszcze nieocenił...
Oceny gracza: W swoich czasach, kiedy gra nie miała zbyt dużej konkurencji, była sporym hitem. Od tego czasu minęło jednak kilka epok lodowcowych. Ale dobra wiadomość jest taka, że to tylko jedna z epok lodowcowych...
Oceny gracza: Zero kontroli nad grą, zero umiejętności blefu. W tym wariancie zniknął ostatni element zabawy, czyli element ukrytych postaci. Nie ma znaczenia, kim jesteś. Trzeba strzelać, nawet jeśli się nie chce. Argument, że gra jest co najmniej krótka można zbić tym, że nie grając w nią w ogóle oszczędzamy jeszcze więcej czasu.
Tej gry gracz jeszcze nieocenił...
Tej gry gracz jeszcze nieocenił...
Oceny gracza: To absolutny badziew, ale niezależnie od tego, jaką grę zrobisz, tyle będziesz miał frajdy. Ręce precz od suchych ludzi. Ja osobiście jestem zwolennikiem odgrywania ról z myślą, że nie chodzi tylko o przekazywanie kart, ale przynajmniej o krótki opis tego, co się dzieje. Każdy może w końcu wymyślić coś w stylu, że w Bohemian Forest jest nadpopulacja krwiożerczych nietoperzy i to do TWOJEJ dyspozycji jest, aby to rozgryźć. A zabawa jest o wiele lepsza z głupimi wynalazkami...
Oceny gracza: Nowa grafika całkiem mi się podoba, ale balans płci jest naprawdę śmieszny jak na taki temat. Murzyn też tam jest, więc brakuje tylko geja, którego pewnie też byś tam znalazł. Pod względem rozgrywki jest to klasyczna imprezówka.
Oceny gracza: Całkiem niezły jak na swoje czasy (2011), ale dziś (2024) nie robi już wrażenia i może nawet nie spodobać się wielu osobom.
Oceny gracza: Nowe karty są fajne, ale biorąc pod uwagę, że cena jednej talii (12 kart) jest dwukrotnie wyższa od ceny standardowych boosterów MtG (15 kart), muszę za to odjąć kilka punktów od oceny.
Oceny gracza: Z zasady bojkotuję nieciekawe lub abstrakcyjne gry zbudowane na dużym nazwisku. Zobaczcie po jakimś czasie Wiedźmina.EDIT: Napisałem to w oburzeniu, ale nadal mi się nie podoba. Nie grałem jednak w grę, więc nie byłoby to sprawiedliwe. Nie można go już jednak usunąć, więc przynajmniej 2,5 jako ocena neutralna.
Oceny gracza: Ten temat został napisany przez kogoś na totalnym haju. Nie ma on żadnego sensu i nie pomaga w grze. Jest raczej całkowicie zagmatwany. Dlaczego w lesie jest gazela? I dlaczego, skoro wróżki są postaciami negatywnymi, dają jakieś prezenty, które pomagają wbrew sobie? Dlaczego właściwie zbieramy klejnoty po lesie i dlaczego, jeśli nie znajdziemy wszystkich na czas, gubimy się w lesie na dobre? Uh, nieważne. Gameplay-wise, to nie jest złe, ale to jest trochę clunky. Gdyby motyw przewodni miał więcej sensu i był bardziej powiązany z mechaniką gry (dlaczego gazela w szczególności pozwala zignorować jedną kartę ruchu, na przykład?), prawdopodobnie zrobiłby lepsze wrażenie gameplay-wise. Replayability to pewnie ma, ale zabawa spada wykładniczo z każdą kolejną grą.
Tej gry gracz jeszcze nieocenił...
Oceny gracza: Tak naprawdę nie mam nic do skrytykowania w tej grze. Może tylko długość jednego meczu, ale z tym trzeba się liczyć. Dlatego właśnie jest to pełna sala.
Oceny gracza: Poprzednik King of Tokyo w świecie Dungeons and Dragons. Świetna gra do pubu, lub jako filler.
Oceny gracza: Nie wygrałem tej gry ani razu, mimo to całkiem ją lubię. Ma nowatorską tematykę, a przede wszystkim piękny klimat kontynentu afrykańskiego, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Pewnie bardziej by mi się podobało, gdyby towary w grze działały trochę inaczej, bo największą frajdę sprawiają poszczególne akcje niekupowania/niesprzedawania wyładowanych przedmiotów oraz zdolności ludzi i zwierząt i kalkulowanie, jak to zrobić najefektywniej, gdy mam tylko ograniczoną liczbę akcji na rundę.
Oceny gracza: Ciekawa gra, ale nie do końca rozgryziona. Chodzi w niej o to, by mieć ostatnie słowo, dlatego wszyscy przechodzą, by zagrać swoje ruchy tak późno, jak to możliwe. Ten, kto zagra akcje jako pierwszy, obserwuje, jak wszystko, co zbudował, obraca się w pył. 80% gry to tak naprawdę tylko długa konfiguracja. Kiedy sam zagrasz, zrozumiesz.
Oceny gracza: Najlepsza gra imprezowa. Moim znajomym tak się podoba, że gramy w nią dłużej niż w główną grę wieczoru. Nie mam uwag do samej mechaniki gry, tylko wysoko oceniam i mogę polecić. To, co naprawdę mi się podoba, to fakt, że w przeciwieństwie do Codenames, nie wyczerpuje cię psychicznie. To właściwie bardziej jak Aktywność na sterydach. Ma jednak kilka drobnych dziwactw. Przy częstszym graniu słowa zaczynają się powtarzać, niezależnie od tego czy grasz w fantasy czy w normalnego. Wtedy zależy to od czyjejś pamięci. Wystarczy dać podpowiedź i sprawa jest jasna. Drugą podobną przypadłością jest mała ilość przekleństw. Ale oba te problemy można prawdopodobnie naprawić, wymyślając własne słowa i przekleństwa dla większej różnorodności, a tym samym replayability.
Oceny gracza: Jestem bardzo zadowolony z tej gry. System Cerberusa jest zdzierstwem i uproszczeniem Ascension, ale jednocześnie dodaje wiele nowych rzeczy, jak np. zalewanie innych, co jest znacznie lepsze niż Ascension, przynajmniej dla mnie. Nie lubię ekranizacji z filmu, ale w pierwszej grze nawet o tym nie myślałem i z podnieceniem analizowałem, jak który obrazek odpowiada nazwie i funkcji karty.
Oceny gracza: Jest to absolutny top w swojej kategorii. Nie zajmuje miejsca i dlatego nadaje się wszędzie. Głównie w pubie.
Tej gry gracz jeszcze nieocenił...
Tej gry gracz jeszcze nieocenił...
Oceny gracza: Rozszerzenie pełne zawartości, która przenosi grę znacznie dalej.
Oceny gracza: W jedynce całkiem w porządku, w dwójce grają sobie nawzajem i porównują wynik. Czyli brak interakcji.
Oceny gracza: W porównaniu z poprzednią wersją: zapierająca dech w piersiach grafika złoto jest dużo ważniejsze czasami można zbudować combo krótszy czas gry więcej rozszerzeń- wyższy poziom uproszczenia (ale nieunikniony przy krótszym czasie gry)
Oceny gracza: Kot ma plecy do nas, a jego sierść jest rozpuszczona. Gra w Scrabble z Listerem.
LISTER: (wskazując na swoje litery) Ta litera, ta litera i ta litera. I to.
CAT: Hej, mam to, kolego. J, ou, zet, iks, ypsilon, qé, ká.
LISTER: To nie jest słowo.
KAT: To jest kot.
LISTER: Jozxyqk?
KAT: Tak się tego nie wymawia!
LISTER: Co to znaczy?
KAT: To jest dźwięk, który się wydaje. To wtedy, gdy coś szczypie cię w genitalia.
Kot robi pokaz zamykania książki rękami i wydawania tego dźwięku.
LISTER: Czy to jest w słowniku?
KOT: Może być, jeśli czytałeś nago i zbyt szybko zamknąłeś książkę.
Oceny gracza: Temu, kto został pokonany przez przypadek, nie można pomóc. Samo zdobycie przynajmniej jednego zasobu co rundę jest przyzwoitym balansem, a jeśli ktoś nie jest w stanie wpłynąć na losowość, by była mniej losowa, to chyba powinien się zastanowić, gdzie leży wina. Nie mam wtedy z tym problemu. To świetna gra, ale potrzebuje rozszerzenia, którego nie można dostać w czeskiej lokalizacji (jakżeby inaczej...).
Oceny gracza: W porównaniu do Listu Miłosnego (MD) jest bardziej losowy ze względu na większą liczbę kart i ich liczbę w talii. Efekty są prawie takie same, z niewielkimi zmianami. Podoba mi się, że każda karta (nawet 8) może być zagrana i coś robi. Cóż, z wyjątkiem 0, które i tak chcesz zatrzymać. Sama obecność 0 przyspiesza całą grę, ponieważ więcej punktów jest rozdawanych na rundę. I to jest dobra rzecz. Przy okazji, ta gra zdecydowanie nie jest przeznaczona dla dwóch osób. Wszelkie oceny oparte na tej liczbie są całkowicie błędne. Zagram w nią ponownie, ale brakuje jej łatwości i elegancji klasycznego MD, mimo że to paradoksalnie w 90% ta sama gra.
Oceny gracza: Przezabawny deckbuilding. Mechanizm sabotażu / polowania na nagrody jest oryginalny i daje gatunkowi drugi wiatr.
Oceny gracza: Mechanika rozgrywki jest słaba. Gdyby nie motyw przewodni, punktowałbym dużo niżej. A najgorsze jest to, że Pratchett tak naprawdę nie dochodzi do głosu. Jest dość brutalnie zaszczepiona, a dowodem na to jest fakt, że gra wychodzi x lat po natychmiastowym wyprzedaniu z powodu nieodnowionej licencji z inną oprawą - tajemniczym XIX-wiecznym Londynem.
Oceny gracza: Doskonała, choć pomijana gra. Zasługuje na odrobinę poprawek graficznych, aby uniknąć sterylnego wrażenia półprzezroczystych plansz typowych dla gier Wizards of the Coast. W przeciwnym razie jest świetna i chętnie zagram w nią ponownie w dowolnym momencie. Nie jestem tylko fanem talii demonów, które dodają karty do talii (anty)graczy, co strasznie utrudnia rozgrywkę i psuje przyjemność z gry. Z rozszerzeniem jest w sumie 15 możliwych kombinacji. Bez grania demonami "tylko" 10. A to i tak więcej niż jestem w stanie zagrać więcej niż dwa razy.
Oceny gracza: Proste, ale nie głupie, wystarczający wypełniacz myślenia na 20 minut. Właściwie uproszczona i szybsza Libertalia w kieszeni.
Oceny gracza: Rewelacyjna gra figurkowa bez figurek. Prawie obowiązkowa dla miłośników WH40k :)
Tej gry gracz jeszcze nieocenił...
Oceny gracza: Kamień, papier, nożyce? O, nie! W tej grze jest coś więcej niż spotyka się na pierwszy rzut oka i pierwsze kilkadziesiąt gier. Każda kolejna bitwa sprawia, że czuję, iż muszę się jeszcze wiele nauczyć.
Świetna szybka gra, która zapewni rozrywkę dzieciom w każdym wieku. Jesteśmy bardzo zadowoleni (dzie ...
Murinka2305 [20.9.2024]
Asymetryczny dublet. Rezultatem próby zaimplementowania wydarzeń historycznych są po prostu bardzo d ...
Peca_ [20.9.2024]
Nie jestem pod wrażeniem :/.
Tormentr [20.9.2024]
Najmniejsza gra, która mieści się w małej torebce. I to jest totalny odlot - lubię gry wiedzowe, ale ...
Ladula [20.9.2024]
Papierowe Morze
dodano: 18.9.2024
CABO
dodano: 16.9.2024
Kraken
dodano: 10.9.2024
Takenokolor
dodano: 26.8.2024
Nekojima
dodano: 25.8.2024
Catchables
dodano: 20.9.2024
Star Realms: Scenariusze
dodano: 20.9.2024
Rise to Nobility: Beyond
dodano: 20.9.2024
Flame & Fang
dodano: 18.9.2024
Kavango
dodano: 18.9.2024